Wednesday, May 8, 2013

SHPAT KASAPI – HARON SHPEJT (AFERDITEN) BEN QEF ME TE DASHUREN E RE (VIDEO)

Shiko deshtimin me te madh te ushtrise Ruse (Video)

Ooops Vlora Citaku ia bën me sy Zbogarit (Video)

Kjo eshte Mrekullia e ALLAHUT

Shkendije Mujaj, Flet per faqet e saj ne Facebook (Video)

Tuesday, May 7, 2013

Arian Cani pyet Gold AG nese e njeh Vali Corleonen. Ja si pergjigjet ai..

. 

Arian Cani pyet Gold AG nese e njeh Vali Corleonen.  Gold AG ishte disi i rezervuar ne pergjigjet e tij , por nuk foli dhe fjale te bukura per te. Por megjithate ata nuk jane te njejtes rryme muzikore  biles Vali as qe ja ka idene nga muzika. 

Vali Corleone vjen me Mercedes-Limited 2013 (FOTOT)


Vali Corleone si gjithmone deshiron te bie ne sy te publikut  dhe gjithsesi parate nuk i mungojne atij. Kesaj radhe vjen me nje super makine jashte serie Mercedes-Limited , dhe ne te eshte shkruar edhe emri i tij. Shikoni fotot per me shume .